Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej

w Sławnie

Groźny wypadek na DW 203 Cisowo-Zakrzewo

05 maja 2020 r., przed godz. 09 : 00Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Sławnie otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze wojewódzkiej 203 za  miejscowością Zakrzewo.

Z chwilą przybycia na miejsce zdarzenia pierwszych zastępów straży pożarnej stwierdzono uderzenie samochodu osobowego w przydrożne drzewo . Pojazdem podróżowała1 osoba, która po przebadaniu przez przybyły na miejsce zdarzenia Zespół Ratownictwa Medycznego została przetransportowana do szpitala.

W działaniach udział brały 2 zastępy straży pożarnej z Posterunku PSP w Darłowie, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Policja,która prowadzi czynności w celu ustalenia przyczyny powstania zdarzenia.

kpt. Damian Tomczyk

Jak zachowac sie w razie wypadku drogowegoJak zachowac sie podczas silnych wiatrow, intensywnych opadow oraz burzyStop pozarom trawLas i niebezpieczenstwa z nim zwiazaneNiebezpieczne zabawy na lodzieBezpieczenstwo nad wodamiCzad i ogien - obudz czujnoscEksploatacja przewodow kominowychMaterialy pirotechniczneKarty ratownicze w pojezdzie