Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej

w Sławnie

Podziękowania strażaków KP PSP w Sławnie

Mając na uwadze obecną sytuację epidemiologiczną  oraz działania wspomagające profilaktykę zwalczania i rozprzestrzeniania się  koronawirusa COVID-19 na terenie powiatu sławnieńskiego, funkcjonariusze Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sławnie  pragną serdecznie podziękować:

Pani Ewelinie Stach oraz Pani Grażynie Lenarcik za uszycie i bezinteresowne  przekazanie maseczek ochronnych dla strażaków Państwowej Straży Pożarnej.

Panu Przemysławowi Kuczyńskiemu za przeprowadzenie ozonowania i dezynfekcji samochodów bojowych będących na wyposażeniu Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sławnie oraz Posterunku PSP w Darłowie.

Panu Ireneuszowi Karczyńskiemu za przekazanie rękawa do nagrzewnicy namiotu pneumatycznego, który obecnie  jest wykorzystywany jako tymczasowa  polowa izba przyjęć na terenie Szpitala Powiatowego w Sławnie.

Jeszcze raz dziękujemy za otrzymane wsparcie.

kpt. Damian Tomczyk

Jak zachowac sie w razie wypadku drogowegoJak zachowac sie podczas silnych wiatrow, intensywnych opadow oraz burzyStop pozarom trawLas i niebezpieczenstwa z nim zwiazaneNiebezpieczne zabawy na lodzieBezpieczenstwo nad wodamiCzad i ogien - obudz czujnoscEksploatacja przewodow kominowychMaterialy pirotechniczneKarty ratownicze w pojezdzie