Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej

w Sławnie

Tragiczny wypadek na DK6 w okolicy Warszkowa

07 marca 2020 r., o godz. 21 : 38Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Sławnie otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze krajowej 6 w okolicy miejscowości Warszkowo.

Z chwilą przybycia na miejsce zdarzenia pierwszych zastępów straży pożarnej stwierdzono uderzenie samochodu osobowego w przydrożne drzewo . Pojazdem podróżowały 3 osoby, w wyniku wypadku 1 osoba  zginęła ( kobieta) natomiast dwie pozostałe osoby poszkodowane z ciężkimi obrażeniami zostały przetransportowane przez ZRM do szpitala.

W działaniach udział brały: 3 zastępy Państwowej Straży Pożarnej , 2 zastępy Ochotniczej Straży Pożarnej, 3 Zespoły Ratownictwa Medycznego oraz Policja,która prowadzi czynności w celu ustalenia przyczyny powstania zdarzenia.

kpt. Damian Tomczyk

Jak zachowac sie w razie wypadku drogowegoJak zachowac sie podczas silnych wiatrow, intensywnych opadow oraz burzyStop pozarom trawLas i niebezpieczenstwa z nim zwiazaneNiebezpieczne zabawy na lodzieBezpieczenstwo nad wodamiCzad i ogien - obudz czujnoscEksploatacja przewodow kominowychMaterialy pirotechniczneKarty ratownicze w pojezdzie