Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej

w Sławnie

Pożar domu letniskowego w Dąbkach

16 stycznia  2020 r.,  przed godziną 13:00 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Sławnie otrzymał zgłoszenie o pożarze domu letniskowego w Dąbkach przy ul. Darłowskiej. Do zdarzenia zadysponowanych zostało 5 zastępów Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej. Z chwilą przybycia pierwszych zastępów na miejsce zdarzenia pożarem objęty był cały budynek, który uległ całkowitemu spaleniu.

W działaniach udział brały 3 zastępy z Posterunku PSP w Darłowie, zastęp Jednostki Ratowniczo Gaśnicze w Sławnie ,zastęp Ochotniczej Straży Pożarnej z Dobiesławia oraz patrol Policji. Dochodzenie w sprawie ustalenia przyczyn powstania pożaru prowadzi policja.

kpt. Damian Tomczyk

Jak zachowac sie w razie wypadku drogowegoJak zachowac sie podczas silnych wiatrow, intensywnych opadow oraz burzyStop pozarom trawLas i niebezpieczenstwa z nim zwiazaneNiebezpieczne zabawy na lodzieBezpieczenstwo nad wodamiCzad i ogien - obudz czujnoscEksploatacja przewodow kominowychMaterialy pirotechniczneKarty ratownicze w pojezdzie