Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej

w Sławnie

Tragiczny wypadek na DK6 w okolicy Noskowa

07 lipca 2019 r., o godz. 04 : 45 Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Sławnie otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze krajowej 6 w okolicy miejscowości Noskowo.

Z chwilą przybycia na miejsce zdarzenia stwierdzono uderzenie samochodu osobowego w przydrożne drzewo. Pojazdem podróżowały 4 osoby, w wyniku wypadku 2 osoby  zginęły ( kobieta oraz mężczyzna  ) dwie pozostałe osoby poszkodowane zostały przetransportowane przez ZRM do szpitala.
W działaniach udział brały: 4 zastępy Państwowej Straży Pożarnej, 1 zastęp Ochotniczej Straży Pożarnej, 3 Zespoły Ratownictwa Medycznego oraz Policja. Dochodzenie w sprawie ustalenia przyczyny powstania zdarzenia prowadzi Policja.

kpt. Damian Tomczyk

Jak zachowac sie w razie wypadku drogowegoJak zachowac sie podczas silnych wiatrow, intensywnych opadow oraz burzyStop pozarom trawLas i niebezpieczenstwa z nim zwiazaneNiebezpieczne zabawy na lodzieBezpieczenstwo nad wodamiCzad i ogien - obudz czujnoscEksploatacja przewodow kominowychMaterialy pirotechniczneKarty ratownicze w pojezdzie