Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej

w Sławnie

Pożar budynku gospodarczego oraz mieszkalnego Sławno ul. Dworcowa

W dniu 19 marca 2019r. o godzinie 12:32 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Sławnie otrzymał zgłoszenie o silnym zadymieniu przy torowisku od strony ul. Dworcowej. Do zdarzenia zadysponowane zostały zastępy z JRG PSP Sławno.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia Kierujący Działaniem Ratowniczym stwierdził pożar budynku gospodarczego oraz budynku mieszkalnego w którym zamieszkiwały trzy osoby(dwoje mężczyznn i kobieta).

W pożarze uległ całkowitemu spaleniu budynek gospodarczy i częściowo budynek mieszkalny. W działaniach brało udział 4 zastępy PSP i 4 zastępy OSP. Na miejsce zdarzenia przybył  Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Policja. W wyniku pożaru nikt nie został poszkodowany.

Policja ustala przyczynę powstania pożaru.

mł. kpt. Damian Tomczyk

 

 

Jak zachowac sie w razie wypadku drogowegoJak zachowac sie podczas silnych wiatrow, intensywnych opadow oraz burzyStop pozarom trawLas i niebezpieczenstwa z nim zwiazaneNiebezpieczne zabawy na lodzieBezpieczenstwo nad wodamiCzad i ogien - obudz czujnoscEksploatacja przewodow kominowychMaterialy pirotechniczneKarty ratownicze w pojezdzie