Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej

w Sławnie

Pożar budynku gospodarczego w Sławnie

04 października 2018 r., o godzinie 17 : 18 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Sławnie otrzymał zgłoszenie o pożarze budynku gospodarczego, przyległego do sklepu, w miejscowości Sławno, na ul. Jedności Narodowej. Do zdarzenia zadysponowanych zostało 8 zastępów Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej.

W wyniku pożaru spaleniu uległo: okna, drzwi, instalacja elektryczna, klimatyzacja zewnętrzna, agregat zewnętrzny lodówek, wiata o konstrukcji drewnianej, wyposażenie sklepu, towar, elewacja budynku. Straty wyceniono na kwotę 90 tys. złotych. Dochodzenie w sprawie ustalenia przyczyny powstania pożaru prowadzi policja.

st. kpt. Piotr Słupski

 

Jak zachowac sie w razie wypadku drogowegoJak zachowac sie podczas silnych wiatrow, intensywnych opadow oraz burzyStop pozarom trawLas i niebezpieczenstwa z nim zwiazaneNiebezpieczne zabawy na lodzieBezpieczenstwo nad wodamiCzad i ogien - obudz czujnoscEksploatacja przewodow kominowychMaterialy pirotechniczneKarty ratownicze w pojezdzie