Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej

w Sławnie

UWAGA

Nowy adres strony KPPSP Sławno

https://www.gov.pl/web/kppsp-slawno

Uwaga
W trosce o zdrowie Wasze i Waszych najbliższych – w nawiązaniu do zaleceń wydawanych przez służby sanitarne w związku rozprzestrzenianiem się koronawirusa w kraju zwracamy się z prośbą o ograniczenie wizyt w Komendzie Powiatowej PSP w Sławnie.

Komenda Powiatowa PSP w Sławnie, wychodząc naprzeciw potrzebom społeczności proponuje, aby w pierwszej kolejności kontaktować się z pracownikami właściwych komórek:
1. telefonicznie,
2. mailowo lub
3. listownie,
celem ustalenia, czy sprawa bezwzględnie wymaga osobistego stawiennictwa.

W przypadku kontaktu telefonicznego funkcjonariusze KP PSP  będą prosić o podanie dodatkowych informacji mających na celu poprawną weryfikację osoby kontaktującej się.

Telefon do sekretariatu: 59 810 5370, fax 59 810 6397
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prosimy o racjonalne i odpowiedzialne zachowanie celem zminimalizowania potencjalnego zagrożenia.
Szczegółowe dane kontaktowe umieszczone są na stronie internetowej Komendy Powiatowej PSP w Sławnie pod adresem:

https://www.kppspslawno.pl/index.php/kp-psp-slawno/dane-kontaktowe

 

  • 16
  • 15
  • 14
  • 13
  • 12
  • 11
Previous Next

Jak zachowac sie w razie wypadku drogowegoJak zachowac sie podczas silnych wiatrow, intensywnych opadow oraz burzyStop pozarom trawLas i niebezpieczenstwa z nim zwiazaneNiebezpieczne zabawy na lodzieBezpieczenstwo nad wodamiCzad i ogien - obudz czujnoscEksploatacja przewodow kominowychMaterialy pirotechniczneKarty ratownicze w pojezdzie